6 najlepszych motocykli na wycieczki w góry

6 najlepszych motocykli na wycieczki w góry

Ta kombinacja 6 motocykli na wycieczki w góry sprawia, że jazda jest bardziej ekscytująca. Długi dystans w górach wymaga pewnego motocykla. Standardowe motocykle górskie nie są właściwym wyborem. Motocykl górski jest odpowiedni dla turystów wybierających się na przygodę i w góry. Możesz wybrać motocykl górski, który jest łatwy w prowadzeniu na autostradzie. Motocykle te są bardzo zrównoważone i regulowane.

Triumph Tiger 800 XCX

Triumph Tiger 800 XCX

Triumph Tiger 800 może być jednym z najbardziej znanych motocykli ADV na świecie. Tym razem do kupienia są dwa zestawy: XR – na ulicę i XC – na drogę. W obu seriach jest więc ten sam 3-cylindrowy silnik o pojemności 800 cm3, mocy 94 KM i momencie obrotowym 79 Nm, a także mnóstwo elektroniki i różne systemy zawieszenia, które są dostępne w różnych modelach.

Motocykle są niezniszczalne i gotowe do pokonania każdego terenu, jeśli tylko jeździec jest do tego zdolny. Wiele osób poleca te motocykle na wyprawy w góry i na drogi. Wiele osób proponuje te motocykle.

Motocykle mają zaawansowane funkcje. Dlatego ja również proponuję Triumpha Tigera 800 do jazdy po wzgórzach. Motocykl ma dwa hamulce tarczowe i szprychowe koło. Ma 6 biegów manualnych i silnik gazowy. Triumph Tiger ma zbiornik paliwa o pojemności 19 litrów. Ten motocykl jest więc idealny dla każdego, kto wybiera się na długie wakacje w górach.

Ducati Multistrada 1200S

Ducati Multistrada 1200S

Ducati zaprezentowało niedawno kolejną generację swojego kultowego motocykla Multistrada. ADV, wszechstronność polega na tym, że Ducati twierdzi, iż Multistrada ma cztery silniki w jednym. To jest jej mocna strona. Napędzana silnikiem o pojemności 1198 cm3, którego moment obrotowy wynosi od 160 KM do 138 Nm. Jak w przypadku wszystkich Ducati, masz do dyspozycji zestaw elektroniki.

Nawet jeśli jest bardzo uliczny, pod koniec 2016 lub na początku 2017 roku Ducati rozpocznie w Indiach wielostopniowe enduro. Zostaną dodane zaawansowane funkcje i wyposażenie odpowiednie do jazdy w terenie.

Motocykl ma sześć biegów, a przebieg wynosi 16Mkpl. Ma cztery zawory na cylinder i system chłodzenia cieczą. Ducati Multistrada posiada dwutarczowy układ hamulcowy. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 20 litrów. Ducati Multistrada jest więc idealnym motocyklem na wycieczki w góry i długie podróże.

Suzuki V-Strom 1000

Suzuki V-Strom 1000

Ten motocykl jest również nazywany Dl 1000. Jest to motocykl przeznaczony do uprawiania sportów podwójnych. Motocykl jest produkowany przez Suzuki w Japonii od 2002 roku. Standard jazdy jest w porządku, a jak na tak duży motocykl, V-Strom jest zaskakująco łatwy w obsłudze. Ma kontrolę trakcji i ABS, ale nie można ich wyłączyć. Co więcej, w tym modelu V-Strom nie ma niskiej płyty, jak w innych generatorach.

Ale nie pomyl się, ten motocykl z łatwością poradzi sobie na zniszczonych drogach i nie da Ci spokoju na najgorszych. Nawet przy normalnej jeździe jest to prawie do opanowania. V-Electricity 1000 ma zasięg 1320 km. Jest wyposażony w sześć biegów, 4 zawory na cylindry, system chłodzenia cieczą, 20-litrowy bak i aluminiowe koła.

Mówimy prawie tak, ponieważ będziesz musiał ponieść spore koszty paliwa. Motocykle te mają silnik 1037 V-Twin, który wytwarza 98 KM i 103 Nm momentu obrotowego. Ten motocykl jest również idealny do górskich wycieczek dla turystów.

Kawasaki Versys 1000

Kawasaki Versys 1000

Kawasaki Versys jest jednym z najtańszych motocykli sportowych do jazdy górskiej i przygodowej. Motocykl Versys w końcu ujawnił się ku chwale indyjskiego przemysłu motoryzacyjnego. Napędza go rzędowy, czterocylindrowy silnik o pojemności 1043 cm3, chłodzony cieczą, który zapewnia moc 118 KM i moment obrotowy 102 Nm, połączony z 6-biegową skrzynią biegów.

Motocykl posiada zawieszenie składające się z regulowanego 43-milimetrowego odwróconego widelca i regulowanego gazowego amortyzatora mono. Motocykl jest bezpieczny, a kierowca ma dwukanałowy system ABS. Motocykl jest wyposażony w dwukanałowy system zapobiegający blokowaniu kół i kontroli trakcji. Motocykl ten jest więc idealny na wycieczki górskie i wyprawy przygodowe.

Yamaha Tracer 900

Yamaha Tracer 900

Yamaha Tracer 900 to sportowy motocykl górski. Motocykl Yamaha Tracer został po raz pierwszy sprzedany w 2015 roku. Motocykl ma 3-cylindrowy silnik poprzeczny pochodzący z MT-09. Motocykl osiąga prędkość maksymalną 220 km/h, ma silnik o pojemności 847 cm3 chłodzony cieczą, 6 biegów, pojemność paliwa 18 ltr, moc maksymalną 115 PS 10 000 RPM, maksymalny moment obrotowy 87Nm i dwukanałowy ABS.

Yamaha MT-09

Yamaha MT-09

Tracer 900 ma w sobie DNA szybkiego motocykla i charyzmę motocykla górskiego. Udało mu się zachować styl motocykla Yamahy. Yamaha Tracer 900 wytrzyma zarówno smołę, jak i brud. W rezultacie wyrafinowany, rzędowy, trzycylindrowy silnik o pojemności 847 cm3 jest taki sam jak w MT-09 i osiąga moc około 115 KM.

Motocykl jest idealny na górskie wycieczki i przygody. Dla odwiedzających górskie szlaki, ten motocykl jest bardzo wygodny.